Order Tracking
تبلیغات
Main Menu
سرمربی تیم هندبال ثامن‌الحجج مشهد: بازی خوب برابر صبا انجام دادیم و پیروز شدیم

سرمربی تیم هندبال ثامن‌الحجج مشهد مقدس گفت: ما در دیدار با صبای قم بازی خوبی انجام دادیم و مزد بازی برتر خود را در مقابل این تیم گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علیرضا حبیبی جمعه شب بعد از پایان بازی تیمش در مقابل تیم هندبال صبای قم در چارچوب دیداری از هفتمین هفته مسابقات دور رفت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، تصریح کرد: به نظر من بازی خوب بود و نمی‌توان گفت که به سادگی تیم صبا را در خانه اش شکست دادیم.

وی ادامه داد: من شناخت خوب و کاملی از تیم هندبال صبای قم داشتم، آنها را خوب آنالیز کرده بودیم و هرگز تصور ما این نبود که چون صبا در چهار بازی قبل به حریفان خود باخته است، می‌توانیم به سادگی این تیم را شکست بدهیم به همین خاطر از حریف اطلاعات خوبی کسب کرده بودم.

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد اضافه کرد: بازی در شرایطی برگزار شد که ما می‌خواستیم دو امتیاز کامل همراه با پیروزی را از آن خود کنیم تا بتوانیم فاصله‌ای که تا پیش از هفته هفتم بین ما و تیم هندبال ثامن الحجج سبزوار بود را جبران کنیم.

حبیبی یادآور شد: از سوی دیگر ما به دلیل اینکه با تیم صبا بازی می‌کردیم به همین خاطر کمی با ترکیب متفاوت نسبت به دیدارهای گذشته وارد میدان شدیم، بهتر است بگویم که از بازیکنانی که در دیدارهای قبل کمتر بازی کرده بودند نیز بهره بردیم تا میزان آمادگی آنها را بسنجیم.

وی اذعان داشت: ما نباید صبای قم را تیم ضعیفی قلمداد کنیم اگر چه صبا تازه به لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور آمده است و فعلا در پائین جدول رده بندی قرار دارد اما آنها در دیدار هفته هفتم برای ما حریف سرسختی بودند و حتی اگر کمی بی احتیاطی می‌کردیم ممکن بود مقابل آنها به مشکل برخورد کنیم.

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد خاطرنشان کرد: به بازیکنان تیم ثامن الحجج مشهد به خاطر تلاشی که برای کسب پیروزی در این دیدار خارج از خانه داشتند صمیمانه خدا قوت می‌گویم و امیدوارم این روند را در دیدارهای آتی نیز ادامه بدهیم و در نهایت بتوانیم فاصله خود با تیم سبزوار را کاهش بدهیم

Register Date:9/28/2013 View Count:3994 Rate:

Rate : 0.0 Rate Count : 0

Leave Your Message
  • Name & Family
  • Email
  • Title
  • Message Content
    *
Copyright © 2013 IGSD! All rights reserved.
Mashhad - Aboozar Street - 152 No.
Phone : 8432820

Shopping Cart